SK / EN
OTVÁRACIE HODINY
Prevádzky
Pondelok - Nedeľa: 8:00 - 20:00
Predajňa Lidl
Pondelok - Sobota: 7:00 - 21:00
Nedeľa: 8:00 - 20:00

MHD do OC Cassovia

OC Cassovia je situované v ľahko dostupnej lokalite mesta pri sídlisku Železníky. OC Cassovia je obsluhované viacerými linkami MHD. Dostanete sa k nám takmer zo všetkých sídlisk týmito linkami:

Linka č. 15 zo sídliska Dargovských hrdinov.
Linka č. 16 zo sídliska Podhradová.
Linka č. 34 zo sídliska KVP.
Električka č. 9 zo sídliska Sever a zo sídliska nad Jazero.

Presné časy odchodov a príchodov električiek a autobusov MHD nájdete na www.dpmk.sk alebo na www.imhd.sk/ke.

Poloha

101 DrogerieBanquetAlltoysAlzabox7 GameDates MobileDelikatesoBEPONBitcoinČSOBDrewmaxArt-DielaLED osvetlenieBassano Coctail BarAutoumyvárka SONAXEXIsportAntik nabíjacia stanica na elektrické skútreDomáca pekáreňAntik powerbankaPoštová bankaEverland FashionKen-Ken Bubble TeaEuro NailsMOBILPLACEKaviareň Julius MeinlBerny GoldEMICK DAKAEverland HomeKebabizňaEjoin – nabíjacia stanica pre elektromobilyGECO Tabak TlačGATEFAnn parfumérieDigi SlovakiaLidlFortunaHaky NábytokOlive Pizza RestaurantSlovenská sporitelňaHair PointKnihy za grošLidl - nákupné vozíkyHeavy ToolsTatra bankaMinit a Pezinské sudové vínoKIKJYSKLekáreň BENUHome creditKinekusHoplaLandMoja bielizeňOčná optika KristyTaumimôj obchod FARMFOODSSUPER ZOOMäsiareň ŠagátVIET Bistro & RestaurantPánske obleky BANDIŠevtKvety SplendorOKAY Elektro NábytokRougeMulti CookPreSpánokLotos - čistiareňPepcoMiestnosť pre mamičkySpiritsSanasSinsayWood ServiceWera boutiqueTrdlokafeNeónkaZuzanitaVamexOrangeORLEN ExpressSlovenská poštaPriestor na prenájomPriestor na prenájomPriestor na prenájomPriestor na prenájom
Pre správne fungovanie tejto webovej stránky používame súbory cookies a to výlučne tie, ktoré sú nevyhnutné pre zabezpečenie riadnej funkcionality nášho webu. Náš web nespracúva žiadne iné súbory cookies. Viac informácií. Prečítajte si aj Kompletné podmienky ochrany osobných údjaov.