SK / EN
OTVÁRACIE HODINY
Prevádzky
Pondelok - Nedeľa: 8:00 - 20:00
Predajňa Lidl
Pondelok - Sobota: 7:00 - 21:00
Nedeľa: 8:00 - 20:00

 

Obchodné centrum Cassovia

Názov Cassovia pochádza z latinského názvu mesta Košice (Cassovia).


Obchodné centrum Cassovia bolo otvorené 22. augusta 2001 ako prvé väčšie obchodné centrum v Košiciach. Obchodné centrum Cassovia prešlo veľkou rekonštrukciou v roku 2007, čím sa zväčšili najmä predajné plochy jednotlivých obchodov. Spolu tak vzniklo 60 samostatných obchodných jednotiek.

Na celkovej predajnej ploche presahujúcej 24 000 m² je pod jednou strechou pre návštevníkov obchodného centra Cassovia k dispozícii viac ako 55 predajní, niekoľko reštaurácií a viacero kaviarní.

V obchodnom centre Cassovia sa taktiež nachádza supermarket Lidl - je to prvý supermarket tejto spoločnosti umiestnený v obchodnom centre na Slovensku, zároveň je aj najväčšou prevádzkou obchodného centra Cassovia.


Pre motoristov je na bezplatnom parkovisku k dispozícii 1250 parkovacích miest s ručnou autoumyvárkou Sonax a nonstop samoobslužnou čerpacou stanicou Tankomat.
Obchodné centrum Cassovia je taktiež výborne dostupné mestskou hromadnou dopravou.


V areáli obchodného centra Cassovia sa nachádzajú obchodné domy Asko, Möbelix, Decathlon, Decodom a Siko kúpeľne. Decodom a Siko kúpeľne sú s obchodným centrom Cassovia spojené spojovacou chodbou.

Všetkým návštevníkom centra ponúkame bezplatný prístup k wifi na 3 hodiny denne.
Mamičky s malými deťmi majú k dispozícii útulnú miestnosť, ktorá poskytuje súkromie pre nerušené nakŕmenie, či prebalenie dieťaťa.

Antik verejná požičovňa batérií na mobily - nachádza sa v interiéri, v blízkosti Benu lekárne, pri infopulte.
Antik verejná nabíjacia stanica na elektrické skútre - nachádza sa v exteriéri pri vstupe do centra (za pojazdnou predajňou Farm Foods).

Pre správne fungovanie tejto webovej stránky používame súbory cookies a to výlučne tie, ktoré sú nevyhnutné pre zabezpečenie riadnej funkcionality nášho webu. Náš web nespracúva žiadne iné súbory cookies. Viac informácií. Prečítajte si aj Kompletné podmienky ochrany osobných údjaov.