SK / EN

Otváracie hodiny

Po - Ne: 09:00 - 20:00

Kontakty

+421 2/212 970 39

BEPON


O PREDAJNI

Prvé letné zľavy sú už aj v BEPON!
Svoje nové vysnívané plavky si môžete kúpiť už dnes so zľavou až do -50 %!
Rôzne strihy, farby, dizajny a veľkosti – aj pre dámy s krivkami.
Navyše so zľavou ponúkame aj obľúbené kaftany, vzdušné voľné nohavice, plážové šaty či šortky pre komfort po celý deň.


Okrem módnych kolekcií či pančuchového tovaru a ponožiek je dôležité, aby spotrebiteľ vedel, že dostáva s týmto tovarom aj pridanú hodnotu. BEPON sa preto od počiatku venoval kvalite tovaru, ktorý ponúkal a ponúka. Okrem pančuchového tovaru a ponožiek, ktoré sledujú aktuálne módne trendy, v predajniach BEPON nájdete aj špecializované rady pre šport a fyzickú námahu, či viaceré druhy funkčných odevov určených na pomoc pri riešení zdravotných alebo kozmetických problémov.

Aj tu platí, že najlepších robí najlepšími kvalita. BEPON je dnes spoločnosťou, ktorá sa právom považuje za odborníka na nohy. Neponúka len tovar, ale aj služby a svoju odbornosť. Mnohé skúsenosti priamo z kontaktu so zákazníkmi umožnili spoločnosti prísť s vlastnými modelovými radmi, ktoré odrážajú potreby i záujmy spotrebiteľskej verejnosti. BEPON dnes nie je len sieťou predajní, ale aj producent vlastných ponožiek, podkolienok či plaviek. Okrem toho v predajniach BEPON nájdete špičkový pančuchový tovar, bielizeň či nočné odevy.

Bepon

BEPON dnes je značkou, za ktorou sú roky kvalitnej práce, množstvo predaného pančuchového a ponožkového tovaru a najmä státisíce spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú.

Bepon Klub
Staňte sa členom v BEPON Klube, zbierajte body a získajte množstvo výhod:

Stačí len uskutočniť ľubovoľný nákup v predajni BEPON a vyplniť prihlasovací formulár. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa výhod členstva v BEPON klube, obráťte sa na personál predajne, alebo na nižšie uvedené kontakty.


 

UMIESTNENIE OBCHODUAko nás nájdete

Podobné obchody

Pre správne fungovanie tejto webovej stránky používame súbory cookies a to výlučne tie, ktoré sú nevyhnutné pre zabezpečenie riadnej funkcionality nášho webu. Náš web nespracúva žiadne iné súbory cookies. Viac informácií. Prečítajte si aj Kompletné podmienky ochrany osobných údjaov.